Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SpacÝ pytel ARO Climarelle & Jersey Vario Kids 90-110 cm - natur/modro-žlutÚ hvězdičky
Momentálně vyprodáno

SpacÝ pytel ARO Climarelle & Jersey Vario Kids 90-110 cm - natur/modro-žlutÚ hvězdičky

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.272 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A089054

SpacÝ pytel ARO Climarelle & Jersey Vario Kids 90-110 cm - natur/modro-žlutÚ hvězdičky
SpacÝ pytel ARO Climarelle & Jersey Vario Kids

Určenř pro všechna ročnÝ obdobÝ

To nejlepšÝ pro Vaše dÝtě. Dejte mu garanci bezpečnÚho a přÝjemnÚho spánku. SystÚm CLIMARELLE™ a Jersey Vario Kids umožnuje velkou volnost pohybu, přÝjemnř pocit a bezpečÝ, kterÚ si přejete. SpacÝ pytel zabránÝ nedostatku kyslÝku kvůli "sklouznutÝ pod deku", protože tento spacák pro všechna ročnÝ obdobÝ nevyžaduje ještě deku na přikrytÝ navÝc. Klimatická technika PCM CLIMARELLE™ optimálnÝm způsobem reguluje spánkovÚ klima pomocÝ klimatickÚ baterie. NavÝc se dajÝ tyto spacáky vyprat na 60 stupnů a sušit v sušičce. DajÝ se dÚlkově upravit, takže rostou s VašÝm dÝtětem. Středovř zip má ochranu krku.

Materiál & pÚče:
• VnějšÝ a vnitřnÝ potah: 100% bavlna
• Vřpln: polyester
• Lze prát na 60 stupnů

TextÝlie bez obsahu škodlivřch látek podle Eko-Tex Standard 100.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.