Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
STEIFF Baby Set 3 dílný snow white

STEIFF Baby Set 3 dílný snow white

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 7 kusy k dispozici!

1.090 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A135999

STEIFF Baby Set 3 dílný snow white
Kanz stojí za moderním vyznáním lásky na všech dětech, od narození.
Každý kus oblečení je jedinečný.
Harmonická barevná témata, zajímavé detaily, jasný výběr látky, pasující tvar a funkčnost s kvalitou, na kterou se rodiče a prarodiče při koupi Kanz-produktů mohou spolehnout. Kanz ukazuje svou módou, co se dětem libí. Protože móda je jedinečná jako samo dítě.

Sportovní set se skládá z trička s dlouhým rukávem, tepláků a bundy z měkké bio bavlny. Sada se vyznačuje vysokou kvalitou a spoustou detailů.

Tento produkt je vyroben z certifikovaných přírodních vláken. Ve výrobním procesu je zajištěn soulad se sociálním prostředím, životním prostředím a kvalitou požadavků. V průběhu výrobního procesu jsou zaručeny testy škodlivých látek a ochrany životního prostředí. Prostřednictvím pravidelné, nezávislé inspekci a certifikaci na GOTS jsou tyto nejvyšší nároky potvrzeny a zaručeny. Certif. No C815334GOTS 01.2013 - IŰO CU 815 334

Detaily:
• Materiál: Tričko, tepláková bunda a tepláky: 100% Bavlna
• Pratelné na: 40° C
• Testováno na škodlivé látky podle Íko-Tex Standard 100 - test č. 05.MO.9310 - Obchodní institut Hohenstein

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

STEIFF Baby Set 3 dílný snow white
1.090 Kč