Steiff Dárková sada - mazlík ovečka

Steiff Dárková sada - mazlík ovečka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

1.716 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A193018

Steiff Dárková sada - mazlík ovečka
Hledáte dárek pro miminko? Pak je tato dárková sada s mazlíkem ovečky tím pravým.

Sada obsahuje pohodlné body s druky (vel. 68, ze 100% bavlny, praní v pračce na 40 °C), kufr s potiskem medvídka (kufr se nedá prát) a pěkného mazlíka v podobě ovečky.

Šátek ovečky se nedá sundávat.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 24 cm
  • Barva: růžová
  • Oči: vyšité

Příslušenství

Cena
775 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


Steiff Dárková sada - mazlík ovečka
1.716 Kč