Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
STEIFF DetskÚ body pro chlapce s dlouhřm rukávem, modrÚ

STEIFF DetskÚ body pro chlapce s dlouhřm rukávem, modrÚ

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

406 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A07872900000001

STEIFF DetskÚ body pro chlapce s dlouhřm rukávem, modrÚ
BODYExkluzivnÝ dětská móda od Steiff
Pro děti je jen to nejlepšÝ dost dobrÚ - tato filozofie se odrážÝ i v módě. Toto kvalitnÝ oblečenÝ v klasickÚm designu a v jemnřch barvách.

PěknÚ a pohodlnÚ dětskÚ body z lehkÚ bavlny a dlouhřm rukávem. ModernÝ lÝmeček. Aplikace medvÝdek vpředu nesmÝ chybět. KnoflÝčky pro snadnÚ oblÚkánÝ.

Popis vřrobku:
• Materiál: 100% bavlna
• pratelnÚ na 60ø C
• vhodnÚ k sušenÝ


Neobsahuje škodlivÚ látky dle Eko-Tex Standard 100 - zkoušek č.: 05.MO.9310 - FH

Příslušenství

Cena
583 Kč
Cena
266 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


STEIFF DetskÚ body pro chlapce s dlouhřm rukávem, modrÚ
406 Kč