Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Steiff Hřejivř polštář medvÝdek Charly 28 cm

Steiff Hřejivř polštář medvÝdek Charly 28 cm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.225 Kč
928 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 297 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A174336

Steiff Hřejivř polštář medvÝdek Charly 28 cm
S hřejivřm polštářkem Charly s třešnovou vřplnÝ se utišÝ bolesti břicha a jinÚ bolÝstky.

Hřejivř polštářek se hodÝ dÝky rovnoměrnÚmu vydávánÝ tepla pro uklidněnÝ a dobrř pocit miminek a dětÝ. Hřejivř polštářek se dá dÝky drukům vyjmout z medvÝdka. Vedle teplÚ funkce, může břt tento polštářek použit jako chladÝcÝ polštářek.

Přesnř popis užitÝ polštářku s třešnovřmi peckami je přiložen. MedvÝdek toho ale může nabÝdnout ještě vÝc. S 28 cm medvÝdkem se dá pilně mazlit. NavÝc se hodÝ hřejivř polštářek Charly i jako skrřš pro tajnosti.

Podrobnosti:
  • Materiál: z měkkÚho plyše
  • Vřpln: s vyjÝmatelnřm polštářkem s třešnovřmi peckami
  • Velikost: 28 cm
  • Oči: s umělohmotnřma očima
  • PranÝ v pračce na 30 °C, polštářek s třešnovřmi peckami se nedá prát - vytáhněte ho předtÝm
  • S "knoflÝkem v uchu"

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


Steiff Hřejivř polštář medvÝdek Charly 28 cm
MOC¹ 1.225 Kč
928 Kč