Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
STEIFF Knuffi medvÝdek 20 cm, modrř

STEIFF Knuffi medvÝdek 20 cm, modrř

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 939 Kč
606 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 333 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A066727

STEIFF Knuffi medvÝdek 20 cm, modrř
Knuffi medvÝdek
ČÝslo vřrobku: 238925

Jeden pravř kamarád pro naše malÚ kamarády. MedvÝdek Knuffi. Knuffi je vyroben z plyše a je velikř 24 cm. MedvÝdek má i pomyslnou náušničku v uchu firmy Steiff. Sper dárek.

• Materiál: plyš, kterř je přÝjemnř pro jemnou dětskou pokožku.
• Rozměr: 20cm
• pratelnÚ na 30ø C
• s náušničkou v uchu

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


STEIFF Knuffi medvÝdek 20 cm, modrř
MOC¹ 939 Kč
606 Kč