Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
STEIFF Lev Leo 16cm, bÚžovř, stojÝcÝ

STEIFF Lev Leo 16cm, bÚžovř, stojÝcÝ

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 898 Kč
800 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 98 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A130584

STEIFF Lev Leo 16cm, bÚžovř, stojÝcÝ
Krásnř kamarád Leo lev tě okouzlÝ svou hřÝvou a krásnřm obličejÝčkem. Lev je 16 cm velkř a jeho srst je vyrobena z měkkÚho plyše. Leo doprovázÝ moc rád svÚho pánička na všech cestách a má rád dobrodružstvÝ.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 066658
Materiál: přÝjemnř měkkř plyš
Rozměr: 16 cm
vyplněno - syntetickřm materiálem
pratelnÚ na 30° C
s nezapomenutelnou "náušničkou v uchu"

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


STEIFF Lev Leo 16cm, bÚžovř, stojÝcÝ
MOC¹ 898 Kč
800 Kč