Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
STEIFF Malí kamarádi,  Retrívr-Welpe Lumpi

STEIFF Malí kamarádi, Retrívr-Welpe Lumpi

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 888 Kč
839 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A093274

STEIFF Malí kamarádi, Retrívr-Welpe Lumpi
Malí kamarádi, Retrívr-Welpe Lumpi
Űíslo výrobku: 280375

Vítej na zámku medvědí kůže!

Malí kamarádi zlatý retrívr-Welpe Lumpi je další psík ze zámecké rodiny. Na zámku medvědí kůže si užívá spousty legrace se svými kamarády. Lumpi má měkké chloupky z plyše a je velký 22 cm

Podrobnosti:
Materiál: příjemný měkký plyš
Rozměr: 22 cm
s plastovými oky
vyplněno - syntetickým materiálem
pratelné na 30° C
s nezapomenutelnou "náušničku v uchu"

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


STEIFF Malí kamarádi, Retrívr-Welpe Lumpi
MOC¹ 888 Kč
839 Kč