Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
STEIFF Manni zajÝc bÚžovř 28 cm

STEIFF Manni zajÝc bÚžovř 28 cm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.016 Kč
971 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A032234

STEIFF Manni zajÝc bÚžovř 28 cm
MANN zajÝc
ČÝslo zbožÝ: 282201

Štasnř - štasnejšÝ - nejštastnějšÝ - to jsou jistě všichni ti, kteřÝ majÝ po boku takovÚho zábavnÚho kamaráda! Totiž tento zajÝček Manni nakazÝ každÚho svou dobrou náladou. Kvalitně zpracovanř z jemnÚho plyše, v jemnÚ krÚmovÚ barvě, si najde mÝsto v srdci od malřch až po velkÚ. Aby jeho kožÝšek byl stále jemnř a čistř, dá se Manni prát v pračce při 30 stupnÝch. Manni je prostě přÝtel, kterř se neskryje, když ho člověk potřebuje!
Velikost ca. 28 cm.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


STEIFF Manni zajÝc bÚžovř 28 cm
MOC¹ 1.016 Kč
971 Kč