Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
STEIFF Oskar Schlenker-čáp
Momentálně vyprodáno

STEIFF Oskar Schlenker-čáp

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.756 Kč
1.578 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 178 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A096498

STEIFF Oskar Schlenker-čáp
Oskar Schlenker-čáp
ŰÝslo vřrobku: 064661

VÝtej na světe, malř človÝčku!

Oskar Schlenker-čáp je velice drzř čáp a rád dělá lumpárny. Děti si ho určitě oblÝbÝ. Űáp je velkř 40 cm a je vyroben z měkkÚho plyše. Oskar Schlenker-čáp je skvělřm dárek pro nastávajÝcÝ rodiče!

Podrobnosti:
• Materiál: měkkř plyš
• Rozměr: 40 cm
• Vřpln: systetika
• pratelnÚ na 30° C
• s nezapomenutelnou "náušničkou v uchu"

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.