Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
STEIFF Pancho Puma 55 cm
Momentálně vyprodáno

STEIFF Pancho Puma 55 cm

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 3.537 Kč
3.028 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 509 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A108312

STEIFF Pancho Puma 55 cm
Pancho Puma
Číslo výrobku: 066054

Pancho puma je vyrobena v super Steiff designu. Pancho vypadá přesně jako skutečná puma. Ale nemusíš se ho bát. Je hodný a těší se na nového majitele.

Podrobnosti:
Materiál: příjemný měkký plyš
Rozměr: 55 cm
naplněno syntetickým materiálem
pratelné na 30° v pracím pytlíku
s nezapomenutelnou "náušničku v uchu"

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.