STEIFF Přívěsek na klíče - kočka 10 cm

STEIFF Přívěsek na klíče - kočka 10 cm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 380 Kč
303 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 77 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A115898

STEIFF Přívěsek na klíče - kočka 10 cm
Přívěsek na klíče - kočka
Číslo výrobku: 112089

Přívěsek na klíče s kočičkou je svkělý doplněk pro tvou tašku. Kočička je 10 cm velká a je vyrobena z měkkého plyšového materiálu. Srst je zbarvena jemně do červena.

Podrobnosti:
Materiál: příjemný měkký plyš
Rozměr: 10 cm
naplněno syntetickým materiálem
pratelné na 30° v pracím pytlíku
s nezapomenutelnou "náušničku v uchu"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


STEIFF Přívěsek na klíče - kočka 10 cm
MOC¹ 380 Kč
303 Kč