Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Sleva 10% na tento výrobek!
Více informací k našim VOP naleznete zde.
LCH2621

STEIFF Přívěsek, sladká ovečka, růžová
Momentálně vyprodáno

STEIFF Přívěsek, sladká ovečka, růžová

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
816 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A132920

STEIFF Přívěsek, sladká ovečka, růžová
Přívěsek, sladká ovečka se dětí na své přátele. Pokud se bude s ovečkou pohybovat bude chrastit, pokud se jí zmáčknou nožičky zašustí. Ovečka je umístěna na elastické šnůrce a kolíčku pro připevnění. Tak lze ovečku snadno připevnit na dětskou sedačku, dětský kočárek, nebo dětskou postýlku. Ovečka je velká 12 cm a je vyrobena z plyše, který je vhodný pro jemnou dětskou pokožku.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 240126
• Materiál: Bavlna pro jemnou dětskou pokožku
• Rozměr: 14 cm
• Výpln: syntetika
• Oči: vyšité
• pratelné na 30 stupnů, kolíček není vhodný k praní
• s nezapomenutelnou "náušničkou v uchu"

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.