Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
STERNTALER řetÝzek na dudlÝk pes Hanno 6751619

STERNTALER řetÝzek na dudlÝk pes Hanno 6751619

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

273 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A166192

STERNTALER řetÝzek na dudlÝk pes Hanno 6751619
řetÝzek na dudlÝk z Polycotton zajistÝ, že se dudlÝk neztratÝ. S klipsem na připevněnÝ na oblečenÝ nebo autosedačce. Vhodnř na všechny dudlÝky bez rozdÝlu, zda majÝ kroužek nebo ne.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 6751619
• Se suchřm zipem
• PranÝ na 40° C, nebělit, nežehlit, nesušit v sušičce, nečistit chemicky
• Věk: od 0 měsÝců

UpozorněnÝ!
Před každřm použitÝm zkontrolujte držáček na dudlÝk. Při poškozenÝ dále nepoužÝvejte.
Neprodlužujte řetÝzek!
Nepřipevnujte na pásky, stuhy nebo na oblečenÝ, kterÚ lze oddělit. Vaše dÝtě se tak může uškrtit. NepoužÝvejte řetÝzek na dudlÝk, pokud se dÝtě nacházÝ v ohrádce, postřlce nebo kolÚbce. NavÝc nesloužÝ ani jako hračka ani jako kousátko. Űistěte ho jen dle návodu. Po umytÝ je třeba ho nechat dobře oschnout. Hygienicky uschovávat jen v suchÚm stavu.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

STERNTALER řetÝzek na dudlÝk pes Hanno 6751619
273 Kč