Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
STERNTALER šátek na mazlení pohádkový mužíček malý

STERNTALER šátek na mazlení pohádkový mužíček malý

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 389 Kč
278 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 111 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A042252

STERNTALER šátek na mazlení pohádkový mužíček malý
Šátek na mazlení

Pohádkový mužíček
Číslo zboží: 33620

Různé figurky a motivy na mazlení pro nejmenší, které se rychle stání jejich miláčkové. Pozor: Mnoho dětí nemůže bez nich usnout!
Velikost: 22 cm
Od 0 měsíců.

Příslušenství

Cena
455 Kč
Cena
650 Kč
Cena
319 Kč
Cena
758 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Sterntaler

Módně všedním dnem

Díky kolekci od Staccato mohou módu milující rodiče obléci své děti stejně šik, jako se oblékají sami. Od miminek přes malé děti po teenagery se dají najít skvělé styly za rozumné peníze. Tvary se optimálně přizpůsobí dětskému tělu, což je ještě podpořeno např. extra gumičkami v kalhotách. Prohlédněte si sortiment Staccato a najděte oblečení, které se k Vašemu dítěti hodí. Kromě triček a šortek nabízí Staccato šátky, čepice a zimní kombinézy, které Vaše dítě vybaví do každého počasí.


STERNTALER šátek na mazlení pohádkový mužíček malý
MOC¹ 389 Kč
278 Kč