STERNTALER Usínací figurka brouk Katharina 3101625

STERNTALER Usínací figurka brouk Katharina 3101625

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!
  • STERNTALER Usínací figurka pes Hanno 3101619
  • STERNTALER spi-sladko-figurka Emmi

MOC¹ 955 Kč
661 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 294 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A165378

STERNTALER Usínací figurka brouk Katharina 3101625
Usínací figurka z flaušové látky a Nicki obsahuje modul, který reprodukuje tlukot srdce v mateřském lůně během těhotenství. To uklidňuje novorozence, který tak rychle usne.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 3101625
• Rozměr: ca. 30 cm
• Materiál: Flauš: 100% polyester; Nicki: 80% bavlna, 20% polyester; bavlněná látka: 100% bavlna
• Praní na 40°C
• S tlukotem srdce


Upozornění
Modul s tlukotem srdce se musí před praním vyjmout. Používejte výhradně pro něj určené baterie (2x R6)! Vložte je tak, aby byly pozitivní a negativní póly na správném místě. Použité baterie nevyhazujte do běžného odpadu, ale odevzdejte je na sběrných místech. Vybité baterie vyndejte z hračky. Baterie, které nejsou dobíjecí, se nesmí dobíjet. Dobíjecí baterie se musí před dobíjením vyndat z hračky. Dobíjecí baterie se smí dobíjet jen za dozoru dospělých. Nepoužívejte různé typy baterií a nepoužívejte současně nové a použité baterie. Nemíchejte nové a staré baterie. Nemíchejte alkalické, standardní a dobíjecí baterie.

Příslušenství

Cena
253 Kč
Cena
359 Kč
Cena
211 Kč
Cena
256 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Sterntaler

Módně všedním dnem

Díky kolekci od Staccato mohou módu milující rodiče obléci své děti stejně šik, jako se oblékají sami. Od miminek přes malé děti po teenagery se dají najít skvělé styly za rozumné peníze. Tvary se optimálně přizpůsobí dětskému tělu, což je ještě podpořeno např. extra gumičkami v kalhotách. Prohlédněte si sortiment Staccato a najděte oblečení, které se k Vašemu dítěti hodí. Kromě triček a šortek nabízí Staccato šátky, čepice a zimní kombinézy, které Vaše dítě vybaví do každého počasí.


STERNTALER Usínací figurka brouk Katharina 3101625
MOC¹ 955 Kč
661 Kč