Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
59 osob(y)
si prohlížejí tento výrobek denně.
Stodola SCHLEICH 42028

Stodola SCHLEICH 42028

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

2.500 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A008756

Stodola SCHLEICH 42028
Stodola
Číslo výrobku: 42028

ŽIVOT NA FARMĚ

Ve velké, červené stodole najdou všechna zvířata statku dostatek místa. Se svými stájemi, posuvnými dveřmi a kladce je vybavena tak, jak si to každý sedlák představuje.

Budova se dá složit bez pomůcek. Díly z kvalitního dřeva a umělé hmoty.

Do této velké, červené stodoly se vejdou všechna Tv oblíbená zvířata od Schleich. Má všechny znaky skutečné stodoly a je skvělým domovem pro kočky, krávy, koně a prasata, kteří se budou v novém domově cítit výborně.

Rozměry: 50 x 28 x 32 cm


Upozornění!
Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí zadušení.

Příslušenství

Cena
389 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Stodola SCHLEICH 42028
2.500 Kč