Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Stojící Pegasus SCHLEICH 70423

Stojící Pegasus SCHLEICH 70423

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 3-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

355 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A023153

Stojící Pegasus SCHLEICH 70423
Stojící Pegasus
Číslo výrobku: 70423

BAYALA

Se široce roztaženými křídly letí Pegasus vysoko k mrakům.

V zemi Bayala je mnoho úžasných a vyjímečných bytostí. Nejušlechtilejší bytosti tohoto světa jsou okřídlení koně. V jednom momentu se ještě poklidně pasou na břehu potoka a v příštím roztáhnou křídla a pár mávnutími jsou na obloze. Jen vybraní elfové mohou létat na jejich hřbetě.


Upozornění!
Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí zadušení.

Příslušenství

Cena
869 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Stojící Pegasus SCHLEICH 70423
355 Kč