Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SUPERFIT Bačkory pro holky, BONNY pink kombi
Momentálně vyprodáno

SUPERFIT Bačkory pro holky, BONNY pink kombi

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

610 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A06518800000004

SUPERFIT Bačkory pro holky, BONNY pink kombi
Bačkory

Značková kvalita firmy SUPERFIT

Veliký komfort pro nohy!

Rakouská firma SuperFit působí na trhu s dětskou obuví už přes 30 let a celou tu dobu se drží jednoduchého hesla: "Chceme vyrábět nejlepší boty pro děti."

Paleta produktů začíná obuví pro malé děti, které se začínají učit chodit a končí u obuvi pro mládež ve velikosti 43. Základním požadavkem u SUPERFIT je to, aby byl vždy nabízen vysoce hodnotný značkový produkt za odpovídající ceny. Mnohem dále od zjednodušeného příslibu prostřednictvím názvu značky (anglicky SUPERFIT = "padne super") však stojí mise Superfit, totiž převzít "zodpovědnost za malé nohy". Boty Superfit opravdu přebírají zodpovědnost za zdraví dětských nožiček - ve spolupráci s odborníky a lékaři se tato zodpovědnost vtělila do těchto parametrů

Bačkory na doma s velmi flexibilní podrážkou a srdíčky.

Popis výrobku:
• suchý zip
• Materiál: Vrchní materiál - Textil; Podrážka: syntetika; Vnitřní výpln: Textil

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.