Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SUPERFIT Bačkory pro kluky, STONE KOMBI

SUPERFIT Bačkory pro kluky, STONE KOMBI

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

610 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A06518600000002

SUPERFIT Bačkory pro kluky, STONE KOMBI
Bačkory

Značková kvalita firmy SUPERFIT

Velikř komfort pro nohy!

Rakouská firma SuperFit působÝ na trhu s dětskou obuvÝ už přes 30 let a celou tu dobu se držÝ jednoduchÚho hesla: "Chceme vyrábět nejlepšÝ boty pro děti."

Paleta produktů začÝná obuvÝ pro malÚ děti, kterÚ se začÝnajÝ učit chodit a končÝ u obuvi pro mládež ve velikosti 43. ZákladnÝm požadavkem u SUPERFIT je to, aby byl vždy nabÝzen vysoce hodnotnř značkovř produkt za odpovÝdajÝcÝ ceny. Mnohem dále od zjednodušenÚho přÝslibu prostřednictvÝm názvu značky (anglicky SUPERFIT = "padne super") však stojÝ mise Superfit, totiž převzÝt "zodpovědnost za malÚ nohy". Boty Superfit opravdu přebÝrajÝ zodpovědnost za zdravÝ dětskřch nožiček - ve spolupráci s odbornÝky a lÚkaři se tato zodpovědnost vtělila do těchto parametrů

Bačkory na doma s velmi flexibilnÝ podrážkou a srdÝčky.

Popis vřrobku:
• suchř zip
• Materiál: VrchnÝ materiál - Textil; Podrážka: syntetika; VnitřnÝ vřpln: Textil

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SUPERFIT Bačkory pro kluky, STONE KOMBI
610 Kč