Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SUPERFIT Girls Bačkory - motřl, pink
Momentálně vyprodáno

SUPERFIT Girls Bačkory - motřl, pink

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 666 Kč
499 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 167 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A11446900000010

SUPERFIT Girls Bačkory - motřl, pink
BAŰKORY

Značková kvalita od SUPERFIT

Velká odpovědnost pro vaše nohy.

Jsou vyrobeny pod záštitou bot Legero od vřrobců obuvi třÝ značek Superfit. Superfit je vedoucÝ značkou pro dětskÚ boty v Evropě. 98% z dotázanřch pediatrů a ortopedů hodnotili Superfit dětskÚ boty s nejvyššÝm stupněm. Všechna obuv byla vyvinuta ve spolupráci s odbornÝky. Closure - prodyšná podšÝvka a podešev jsou nejdůležitějšÝ věci - bota lÚpe padne.

Legero se snažÝ využÝt nejnovějšÝ technologie, aby Vám byl prodán prvotřÝdnÝ vřrobek se zdravotnÝmi aspekty použitřch materiálů, při jehož vřrobě jsou považovány vedle designu, provedenÝ, materiálu a střihu. VedenÝ in-house kvalitně odhalili již existujÝcÝ zákonnÚ směrnÚ hodnoty a použÝvánÝ materiálů je dokonce přÝsnějšÝ, než je požadováno, aby boty splnovali nejvyššÝ standardy kvalit a vlivu na zdravÝ. SUPERFIT LEGERO - jen dobrÚ boty.

Superfit bačkory v designu balerÝnek.

Detaily:
• na suchř zip
• Materiál: Textil; podešev: Syntetika

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.