Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SUPERFIT Girls BalerÝny stone kombi

SUPERFIT Girls BalerÝny stone kombi

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

1.528 Kč
1.037 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 491 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A115494000000005

SUPERFIT Girls BalerÝny stone kombi
BALERÍNY

Značková kvalita od SUPERFIT

Velká odpovědnost pro vaše nohy.

Jsou vyrobeny pod záštitou bot Legero od vřrobců obuvi třÝ značek Superfit. Superfit je vedoucÝ značkou pro dětskÚ boty v Evropě. 98% z dotázanřch pediatrů a ortopedů hodnotili Superfit dětskÚ boty s nejvyššÝm stupněm. Všechna obuv byla vyvinuta ve spolupráci s odbornÝky. Closure - prodyšná podšÝvka a podešev jsou nejdůležitějšÝ věci - bota lÚpe padne.

Legero se snažÝ využÝt nejnovějšÝ technologie, aby Vám byl prodán prvotřÝdnÝ vřrobek se zdravotnÝmi aspekty použitřch materiálů, při jehož vřrobě jsou považovány vedle designu, provedenÝ, materiálu a střihu. VedenÝ in-house kvalitně odhalili již existujÝcÝ zákonnÚ směrnÚ hodnoty a použÝvánÝ materiálů je dokonce přÝsnějšÝ, než je požadováno, aby boty splnovali nejvyššÝ standardy kvalit a vlivu na zdravÝ. SUPERFIT LEGERO - jen dobrÚ boty.

VelkÚ, pohodlnÚ Superfit Legero boty pro dÝvky. S krásnřmi barevnřmi kombinacemi a gumou

Detaily:
• Materiál: SvrchnÝ: Velours / Textil, PodšÝvka: Kůže; Podešev: PU
• se zapÝnánÝm na suchř zip

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SUPERFIT Girls BalerÝny stone kombi
1.528 Kč
1.037 Kč