Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SUPERFIT Girls Sandále stone kombi (střednÝ)

SUPERFIT Girls Sandále stone kombi (střednÝ)

 • Skladem
 • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 1 kusy k dispozici!

1.363 Kč
955 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 408 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A16061100000006

SUPERFIT Girls Sandále stone kombi (střednÝ)
SANDÁLE

Značková kvalita od Superfit - velká zodpovědnost pro tvÚ nohy.

Jsou vyrobeny pod záštitou bot Legero od vřrobců obuvi třÝ značek Superfit. Superfit je vedoucÝ značkou pro dětskÚ boty v Evropě. 98% z dotázanřch pediatrů a ortopedů hodnotili Superfit dětskÚ boty s nejvyššÝm stupněm. Všechna obuv byla vyvinuta ve spolupráci s odbornÝky. Closure - prodyšná podšÝvka a podešev jsou nejdůležitějšÝ věci - bota lÚpe padne.

Legero se snažÝ využÝt nejnovějšÝ technologie, aby Vám byl prodán prvotřÝdnÝ vřrobek se zdravotnÝmi aspekty použitřch materiálů, při jehož vřrobě jsou považovány vedle designu, provedenÝ, materiálu a střihu. VedenÝ in-house kvalitně odhalili již existujÝcÝ zákonnÚ směrnÚ hodnoty a použÝvánÝ materiálů je dokonce přÝsnějšÝ, než je požadováno, aby boty splnovali nejvyššÝ standardy kvalit a vlivu na zdravÝ. SUPERFIT LEGERO - jen dobrÚ boty.

Holen těchto modernÝch sandálů od Superfit tvořÝ velmi kvalitnÝ kombinace Voulous a textilu, která je zkrášlena designovřmi prvky. PomocÝ praktickÚho suchÚho zipu se dajÝ sandále široce rozevřÝt - tÝm je garantováno snadno vklouznutÝ a rychlÚ obouvánÝ a vyzouvánÝ. Velmi kvalitnÝ kožená podšÝvka a polstrovaná kožená podrážka jsou velmi přÝjemnÚ na nohu a zajištujÝ dobrř komfort společně s tvarem Superfit. Sandále majÝ velmi flexibilnÝ gumovou podrážku, aby se podporoval přirozenř pohyb dětskÚ nohy.

Detaily:
 • Materiál: SvrchnÝ materiál: Velours / textil
 • Protiskluzová, ohebná podrážka
 • ŠÝřka: střednÝ (WMS)
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  SUPERFIT Girls Sandále stone kombi (střednÝ)
  1.363 Kč
  955 Kč