Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis

SUPERFIT Polobotky pro holky, CORAL KOMBI

SUPERFIT Polobotky pro holky, CORAL KOMBI

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 4-6 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

1.806 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A06575900000006

SUPERFIT Polobotky pro holky, CORAL KOMBI
Polobotky

Značková kvalita firmy SUPERFIT

Veliká zodpovědnost pro tvé nohy

Pod jednou střechou jsou produkovány tři značky Superfit, Legero a Think. Sperfit je evropskou značkou pro dětskou obuv. 98% dotazovaných ortopedů a dětských lékařů hodnotí tuto značku na velmi vysoké úrovni. Všechny boty opravdu přebírají zodpovědnost za zdraví dětských nožiček - ve spolupráci s odborníky a lékaři se tato zodpovědnost vtělila do těchto parametrů - prodyšnost vnitřního materiálu, podrážka, pevná pata- Jednoduše : "bota musí pasovat"

S těmito produkty první třídy můžeme pozorovat - design, zpracování, materiál a pasující tvar. Samozřejmostí jsou zdravotní aspekty použitých materiálů. Legero se ustavičně snaží zdokonalovat své techniky. Domácí management této firmy se soustředí na použití kvalitních a zdravotních materiálů. Paleta produktů začíná obuví pro malé děti, které se začínají učit chodit a končí u obuvi pro mládež.SUPERFIT LEGERO - jednoduše - dobré boty.

Superfit Legero boty pro dívky se šnůrkami v super designu.

Popis výrobku:
• šnůrky
• Materiál: vrchní materiál: Nubuk kůže; Podrážka: PU-syntetika; Vnitřní materiál: výpln kůže

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SUPERFIT Polobotky pro holky, CORAL KOMBI
1.806 Kč