Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SUPERFIT Polobotky pro holky, CORAL KOMBI

SUPERFIT Polobotky pro holky, CORAL KOMBI

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

1.806 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A06575900000006

SUPERFIT Polobotky pro holky, CORAL KOMBI
Polobotky

Značková kvalita firmy SUPERFIT

Veliká zodpovědnost pro tvÚ nohy

Pod jednou střechou jsou produkovány tři značky Superfit, Legero a Think. Sperfit je evropskou značkou pro dětskou obuv. 98% dotazovanřch ortopedů a dětskřch lÚkařů hodnotÝ tuto značku na velmi vysokÚ úrovni. Všechny boty opravdu přebÝrajÝ zodpovědnost za zdravÝ dětskřch nožiček - ve spolupráci s odbornÝky a lÚkaři se tato zodpovědnost vtělila do těchto parametrů - prodyšnost vnitřnÝho materiálu, podrážka, pevná pata- Jednoduše : "bota musÝ pasovat"

S těmito produkty prvnÝ třÝdy můžeme pozorovat - design, zpracovánÝ, materiál a pasujÝcÝ tvar. SamozřejmostÝ jsou zdravotnÝ aspekty použitřch materiálů. Legero se ustavičně snažÝ zdokonalovat svÚ techniky. DomácÝ management tÚto firmy se soustředÝ na použitÝ kvalitnÝch a zdravotnÝch materiálů. Paleta produktů začÝná obuvÝ pro malÚ děti, kterÚ se začÝnajÝ učit chodit a končÝ u obuvi pro mládež.SUPERFIT LEGERO - jednoduše - dobrÚ boty.

Superfit Legero boty pro dÝvky se šnůrkami v super designu.

Popis vřrobku:
• šnůrky
• Materiál: vrchnÝ materiál: Nubuk kůže; Podrážka: PU-syntetika; VnitřnÝ materiál: vřpln kůže

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SUPERFIT Polobotky pro holky, CORAL KOMBI
1.806 Kč