Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SUPERFIT Polobotky pro holky, DAHLIA KOMBI růžové
Momentálně vyprodáno

SUPERFIT Polobotky pro holky, DAHLIA KOMBI růžové

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.806 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A08991900000004

SUPERFIT Polobotky pro holky, DAHLIA KOMBI růžové
Polobotky

Značková kvalita firmy SUPERFIT

Veliká zodpovědnost pro tvé nohy

Pod jednou střechou jsou produkovány tři značky Superfit, Legero a Think. Sperfit je evropskou značkou pro dětskou obuv. 98% dotazovaných ortopedů a dětských lékařů hodnotí tuto značku na velmi vysoké úrovni. Všechny boty opravdu přebírají zodpovědnost za zdraví dětských nožiček - ve spolupráci s odborníky a lékaři se tato zodpovědnost vtělila do těchto parametrů - prodyšnost vnitřního materiálu, podrážka, pevná pata- Jednoduše : "bota musí pasovat"

S těmito produkty první třídy můžeme pozorovat - design, zpracování, materiál a pasující tvar. Samozřejmostí jsou zdravotní aspekty použitých materiálů. Legero se ustavičně snaží zdokonalovat své techniky. Domácí management této firmy se soustředí na použití kvalitních a zdravotních materiálů. Paleta produktů začíná obuví pro malé děti, které se začínají učit chodit a končí u obuvi pro mládež. SUPERFIT LEGERO - jednoduše - dobré boty.

Sportovní Superfit Legero polobotky pro holky. Se suchým zipem a skvělou aplikací.

Popis výrobku:
• Vrchní materiál: Nubuk kůže/Tecno/Textil
• Výpln: Textil / DBSL
• Podrážka: guma

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.