Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SWEAUOSE Tepláky

SWEAUOSE Tepláky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

406 Kč
304 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 102 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A040839

SWEAUOSE Tepláky
Tepláky
LEGO ® wear znamená zábava. Design a vřběr barev Vás nadchnou a okouzlÝ. Grafika a obrázky ze světa LEGO ®-hraček. VřraznÚ barvy a elegantnÝ design - to je LEGO ® oblečenÝ. LEGO ® oblečenÝ se snadno oblÚká a svlÚká. Děti v různřch věkovřch kategoriÝch dělajÝ různÚ věci. LEGO ® oblečenÝ nabÝzÝ věkem přizpůsobenÚ otevÝracÝ knoflÝky, zipy, mažetky a širokÚ vřstřihy. My to nazřváme učenÝ hrou. OblečenÝ od firmy LEGO podporuje a motivuje děti, aby se sami oblÚkali. Když mluvÝme o kvalitě, máme na mysli každř detail - od materiálů až po knoflÝky. LEGO ® wear je odolnř proti každodennÝmu hranÝ i proti častÚmu pranÝ. Materiály se odvÝjejÝ od věkovÚ kategorie: at už super měkká kvalita pro miminka, nebo odolná riflovina pro malÚ děti, kvalitu oblečenÝ LEGO ® wear najdete všude. OblečenÝ by mělo břt vždy přÝjemnÚ na nošenÝ. Obzvláště pro děti, kterÚ se hrajÝ, objevujÝ a dovádějÝ se. LEGO ® wear nabÝzÝ kompletnÝ kolekci, která Vašim dětem dodá "volnost pohybu".
Tyto pěknÚ tepláky s elastickou gumičkou jsou z jemnÚ bavlny.
Materiál:
• 100% organická bavlna
• prát do 60 ° C
• Barva: růžová

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SWEAUOSE Tepláky
406 Kč
304 Kč