Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SYLVANIAN Families Rodina bílých myšek Rodina Hryzců

SYLVANIAN Families Rodina bílých myšek Rodina Hryzců

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

655 Kč
620 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A136050

SYLVANIAN Families Rodina bílých myšek Rodina Hryzců
Sylvanian Families je jedinečná a úchvatná volba výjimečných zvířecích figurek s překrásnými zařízenými domečky a dalšími doplnky. Žijí, pracují a hrají si v krásné idylické a překrásné Sylvanian vesničce.

Tatínek Nico Hryzec je velmi bezstarostný, spokojený, stále v pohybu a často má stejné nározy. Rád by měl klidný život, ale jeho děti jsou hlasití a jeho žena Bettina brblá celý den a noc.

Maminka Bettina Hryzcová je někdo, ráno brzy vstává, uklízí celý dům a připravuje pro všechny snídani. Plánuje a organizuje celý týden pro celou rodinu - návštěvy a výlety.

Bratr Luca Hryzec je jako tatínek: klidný, pozorný a spokojený. Ale když hraje fotbal umí se prosadit.

Sestra Nina Hryzcová je velmi zaneprázdněná malá dívka. Cvičí si své podpisy a učí se písničky na klavír. Občas pomáhá mamince s pečením dortíků a taky tatínkovi s pracemi v domě. To je důvod, proč její pokojík je občas neuklizený - nemá čas si ho uklidit.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 3111
• obsahuje 4 figurky: tatínka, maminku, bratra a sestra
• Rozměry: ca. 6 -8 cm
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SYLVANIAN Families Rodina bílých myšek Rodina Hryzců
655 Kč
620 Kč