Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SYLVANIAN Families Rodina hedvábných koček
Momentálně vyprodáno

SYLVANIAN Families Rodina hedvábných koček

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
655 Kč
626 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A136069

SYLVANIAN Families Rodina hedvábných koček
Sylvanian Families je jedinečná a úchvatná volba výjimečných zvířecích figurek s překrásnými zařízenými domečky a dalšími doplnky. Žijí, pracují a hrají si v krásné idylické a překrásné Sylvanian vesničce.

Tatínek Florian je velmi talentovaný malíř. Každý ve vesničce Sylvanian chce od něj portrét. Nevnímá ruch kolem sebe a koncentruje se na svou kreativitu.

Maminka Coco je majitelkou obchodu s oblečením ve vesničce Sylvanian. Kdo hledá perfektní obleček, tady je správně. Je známá svou srdečností a miluje štastný smích svých spokojených zákazníků.

Bratr Ricky je nesmělý a rychle uteče, když se před něj někdo postaví. Je pro něj velice těžké lhát, protože to na něm každý pozná.

Sestra Tessi je modní ikonou celé školy. Do svého sešitu si zkouší vymyslet pár návrhů Občas vymyslí i ona krásné oblečky pro obyvatele Sylvanie.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 3143
• obsahuje 4 figurky: tatínka, maminku, bratra a sestru
• Rozměry: ca. 6 -8 cm
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.