Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
TahacÝ čmelák BRIO

TahacÝ čmelák BRIO

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 509 Kč
405 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 104 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A034363

TahacÝ čmelák BRIO
TahacÝ čmelák
ČÝslo vřrobku: 30165

Čmelák je vlastně milř.
Zatehej ho a uslyšÝš ho bzučet. Malř tahacÝ kamarád, kterř udělá všechno, aby Tě udržel na provázku. ČÝm rychleji táhneš, tÝm rychleji se otáčejÝ křidÚlka.
Rozměry: 11,6 x 18,3 x 0,94 cm

UpozorněnÝ! Hračka nenÝ vhodná pro děti do 12 měsÝců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


TahacÝ čmelák BRIO
MOC¹ 509 Kč
405 Kč