Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Tenisky do vody i play." Aqua Shts lavender
Momentálně vyprodáno

Tenisky do vody i play." Aqua Shts lavender

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Tenisky do vody i play." Aqua Shts pink

508 Kč
408 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 100 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A03250200000004

Tenisky do vody i play." Aqua Shts lavender
Tenisky do vody

Značková kvalita od i play.®

i play.® nabÝzÝ hezkou kolekci do vody s UV ochranou 50 . Rozsáhlá móda k vodě se skládá z dÝvčÝch a chlapeckřch plavek, šortek, bikin, je vybavena plenkami do vody, aby si i nejmenšÝ děti užÝvaly koupánÝ. Kolekci završujÝ slunečnÝ klobouky, brřle a Aqua Shts.

MódnÝ boty do vody v designu tenisek. MajÝ pevnou podrážku, takže se vřborně hodÝ na pláž, do vody a na koupaliště. Samozřejmě bez obsahu PVC. K dostánÝ jsou v různřch barvách, takže se hodÝ k celÚ kolekci od i play.®

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.