Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Teutonia Adaptér na autosedačky Maxi-Cosi / Kiddy / Cybex
Momentálně vyprodáno

Teutonia Adaptér na autosedačky Maxi-Cosi / Kiddy / Cybex

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.582 Kč
1.320 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 262 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A159043

Teutonia Adaptér na autosedačky Maxi-Cosi / Kiddy / Cybex
NOVĚ jsou kočárky Teutonia kompatibilní s autosedačkami Cybex třídy 0+. Adaptéry k dostání pro teutonia Tario, Maxi-Cosi (Citi, Cabrio a Pebble), kiddy evolutionpro, Cybex (Aton 4, Aton Q a Cloud Q) a Römer (Baby Safe, Baby Safe Plus, Baby Safe Plus II a Baby Safe Plus SHR II). Adaptéry na Maxi-Cosi, kiddy, Cybex a Römer se zaklapnou na podvozku. Vhodný na všechny kočárky Teutonia od roku 2012 - kromě légance.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.