Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
TEUTONIA Cross Coutry Beyou! / Cosmo kolečko 7R bílé

TEUTONIA Cross Coutry Beyou! / Cosmo kolečko 7R bílé

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 3.543 Kč
2.657 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 886 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A159102

TEUTONIA Cross Coutry Beyou! / Cosmo kolečko 7R bílé
Přední osa dělá z dětského kočárku s otočnými kolečky vhodnými do města všestranný kočárek vhodný do terénu. Díky velkým kolečkům na pevno snadno projedete hlubokým sněhem, pískem, přes kameny nebo rozblácenou půdou. Nezávislé odpružení obou koleček zajišťuje pohodlnou jízdu pro Vás a Vaše dítě. Připevnění přední osy je možné bez nářadí. Stačí ji zaklapnout, takže se dá flexibilně a rychle nasadit. Cross Country na BeYou! a Cosmo s kolečkem 7R bílým.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

TEUTONIA Cross Coutry Beyou! / Cosmo kolečko 7R bílé
MOC¹ 3.543 Kč
2.657 Kč