Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
TEUTONIA Fusak z jehněčí kůže 6020

TEUTONIA Fusak z jehněčí kůže 6020

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 6.680 Kč
5.428 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.252 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A159033

TEUTONIA Fusak z jehněčí kůže 6020
Fusak z pravé, měkké jehněčí kůže se skvěle hodí na velmi studené zimní dny. Znamen optimální tepelnou izolaci, ale současně se nepřehřeje, protože přirozeným způsobem probíhá vyrovnávání teplot. Námi používané kůže sestávají ze 100% z rostlině vydělávaných Merino kůží. Zpracování podléhá nejvyšším kontrolám kvality. Svrchní díl se dá kompletně odejmout, takže se dá spodní díl použít jako podložka na sednutí. Praktické: Horní díl fusaku se dá upevnit na zádové opěrce sedačky pomocí druku. Dá se pěvně ukotvit se sedačkou ve třech různých polohách díky systému pětibodového pásu. V designu 6020.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

TEUTONIA Fusak z jehněčí kůže 6020
MOC¹ 6.680 Kč
5.428 Kč