Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
TEUTONIA Kola Cross Country Mistral / Fun 7R černá

TEUTONIA Kola Cross Country Mistral / Fun 7R černá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 3.543 Kč
2.418 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.125 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A159104

TEUTONIA Kola Cross Country Mistral / Fun 7R černá
Přední osa dělá z dětského kočárku s otočnými kolečky vhodnými do města všestranný kočárek vhodný do terénu. Díky velkým kolečkům snadno projedete hlubokým sněhem, pískem, přes kameny nebo rozblácenou půdou. Nezávislé odpružení obou koleček zajišťuje pohodlnou jízdu pro Vás a Vaše dítě. Připevnění přední osy je možné bez nářadí. Stačí ji zaklapnout, takže se dá flexibilně a rychle nasadit. Cross Country na BeYou! a Cosmo s kolečkem 7R černým.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

TEUTONIA Kola Cross Country Mistral / Fun 7R černá
MOC¹ 3.543 Kč
2.418 Kč