Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
TEUTONIA Letní fusak + ochrana proti větru 6055

TEUTONIA Letní fusak + ochrana proti větru 6055

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • TEUTONIA Letní fusak + ochrana proti větru 6010
  • TEUTONIA Letní fusak + ochrana proti větru 6040
  • TEUTONIA Letní fusak + ochrana proti větru 6050

MOC¹ 2.452 Kč
2.065 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 387 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A159002

TEUTONIA Letní fusak + ochrana proti větru 6055
Letní fusak dodá díky rozšíření, které je k dostání extra, ochranu proti větru. Díky odnímatelnému hornímu dílu se dá fusak používat jak v chladných dnech tak v horkých letních dnech - bud jako fusak nebo jako barevná vložka do kočárku. Praktické: Horní díl fusaku se dá pomocí druku upevnit na zádové opěrce sedačky. Dá se upevnit v sedačce ve třech různých polohách díky systému pětibodového pásu. Praní na 30°C. V designu 6055.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

TEUTONIA Letní fusak + ochrana proti větru 6055
MOC¹ 2.452 Kč
2.065 Kč