Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
TEUTONIA Přebalovací taška My Essential 6035

TEUTONIA Přebalovací taška My Essential 6035

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • TEUTONIA Přebalovací taška My Essential 6055
  • TEUTONIA Přebalovací taška My Essential 6030
  • TEUTONIA Přebalovací taška My Essential 6040
  • TEUTONIA Přebalovací taška My Essential 6050

MOC¹ 2.452 Kč
2.046 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 406 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A159079

TEUTONIA Přebalovací taška My Essential 6035
Sportovní vzhled kombinovaný s rafinovanými funkcemi. Velký zip umožnuje snadný a rychlý přístup dovnitř tašky. Spousta prostoru, který je rozšířitelný prostřednictvím zarolovaného poklopu se zipem. Robustní dno umožnuje silné zatížení tašky v různých situacích. Obsahuje vše, co přebalovací taška potřebuje. Přebalovací podložka, izolovaný obal na lahvičku, přihrádka na vlhké věci, extra taška na drobnosti a mnohé přihrádky uvnitř. Extra vnější kapsa na zip umožnuje rychlý přístup ke klíčům nebo Smartphonu. Taška se ideálně přizpůsobí Vaší výšce díky nastavitelnému ramennímu popruhu. V designu 6035.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

TEUTONIA Přebalovací taška My Essential 6035
MOC¹ 2.452 Kč
2.046 Kč