Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
TEUTONIA Sunset Sluneční clona Team Cosmo

TEUTONIA Sunset Sluneční clona Team Cosmo

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 887 Kč
806 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A120571

TEUTONIA Sunset Sluneční clona Team Cosmo
TEUTONIA Sunset Sluneční clona

Značková kvalita od Teutonia

Praktická alternativa ke slunečníku se nasadí dvěma klipsy na stříšku. Sunset chrání Vaše dítě před sluncem. Má ochranný faktor 50. Schovat ji můžete do dodávané tašky. Nezabírá místo a zůstane na svém místě i při větru.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

TEUTONIA Sunset Sluneční clona Team Cosmo
MOC¹ 887 Kč
806 Kč