Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
TEUTONIA Zimní fusak 6030

TEUTONIA Zimní fusak 6030

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

2.998 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A159012

TEUTONIA Zimní fusak 6030
Fusak s velmi měkkou kožešinou. Roste s dítětem: Dá se pomocí zipu na konci noh prodloužit. Praktické: Horní díl fusaku se dá pomocí druku upevnit na zádové opěrce sedačky. Dá se upevnit v sedačce ve třech různých polohách díky systému pětibodového pásu. Praní na 30°C. V designu 6030.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

TEUTONIA Zimní fusak 6030
2.998 Kč