Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
TOBI Babybay Boxspring - bíle nalakovaná

TOBI Babybay Boxspring - bíle nalakovaná

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 6.791 Kč
4.907 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.884 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A086211

TOBI Babybay Boxspring - bíle nalakovaná
TOBI Babybay Přístavná postýlka Boxspring z masivního buku, extra odvětrávaná, nalakovaná na bílo

Široká plocha na ležení je ideální pro dvojčata a když chcete mít více místa pro Vaše miminko.

Babybay je kompletně vyrobena z masivního buku (žádné lisované lepenky). Robustní konstrukce garantuje dlouhou životnost po celé generace. Buk je od přírody antistatický a antibakteriální a tím se výborně hodí pro zdraví Vašeho miminka. Povrch je neošetřený, naolejovaný nebo lakovaný a pro děti schválený (různé možnosti zhotovení na trhu).

Geniálně jednoduché - prostě geniální. Vyzkoušejte ji. Budete nadšeni jako tisíce rodičů spokojených s Babybay stejně jako Vaše miminko.

Rozměry: 96,5 x 54 x 94 cm

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

TOBI Babybay Boxspring - bíle nalakovaná
MOC¹ 6.791 Kč
4.907 Kč