Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
TOMY Chuggington Strack Track - Lokomotiva Frostini

TOMY Chuggington Strack Track - Lokomotiva Frostini

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

218 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A137111

TOMY Chuggington Strack Track - Lokomotiva Frostini
Chuggington je zcela zvláštní místo vláčků, které jsou jedinečné. Mašinky umí myslet, mluvit a nepotřebují strojvůdce. V mašinkovém depu Chuggington, které se nachází uprostřed města, žijí různé druhy lokomotiv. Je tu dieslová, elektronická a parní lokomotiva, dále rychlovlak a nákladní vlak. Každá kolej v zemi Chuggington vede právě sem. V depu se nachází nástupiště, dílna pro potřebné opravy, čerpací stanice, kruhové depo a místo ke cvičení mašinek.

Chuggington lokomotiva Frostini - je propracovaná do posledního detailu, je to robustní a barevná lokomotiva s tažným zařízením, která si po svých kolejích jezdí jistě. Frostiní je lokomotiva s itálie, co vozí zmrzlinu. Je extrovertní, půvabná a panovačná, její veselá pořekadla má každý rád.

Zažij akční jízdu s mašinkami Chuggington! Se všemi mašinkami této série z robustního kovu si děti mohou zahrát oblíbené scénky ze seriálu Chuggington. Posbírej všechny mašinky a užij si zábavu. Díky velikosti Cast série jsou tyto mašinky i vhodné na cesty. Skvělé a snadné hraní.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: LC54018
• Materiál: lisovaný kov a umělá hmota
• Kompatibilní s Cast produkty.
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
Není kompatibilní s interaktivním sortimentem Chuggington

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

TOMY Chuggington Strack Track - Lokomotiva Frostini
218 Kč