Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
TOMY Chuggington Strack Track - Lokomotiva Max (na baterie)

TOMY Chuggington Strack Track - Lokomotiva Max (na baterie)

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

273 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A140579

TOMY Chuggington Strack Track - Lokomotiva Max (na baterie)
Chuggington je zcela zvláštnÝ mÝsto vláčků, kterÚ jsou jedinečnÚ. Mašinky umÝ myslet, mluvit a nepotřebujÝ strojvůdce. V mašinkovÚm depu Chuggington, kterÚ se nacházÝ uprostřed města, žijÝ různÚ druhy lokomotiv. Je tu dieslová, elektronická a parnÝ lokomotiva, dále rychlovlak a nákladnÝ vlak. Každá kolej v zemi Chuggington, nebo-li Mašinkově, vede právě sem. V depu se nacházÝ nástupiště, dÝlna pro potřebnÚ opravy, čerpacÝ stanice, kruhovÚ depo a mÝsto ke cvičenÝ mašinek.

Zažij akčnÝ jÝzdu s mašinkami Chuggington! Se všemi mašinkami tÚto sÚrie z robustnÝho kovu si děti mohou zahrát oblÝbenÚ scÚnky ze seriálu Chuggington. PosbÝrej všechny mašinky a užij si zábavu. DÝky velikosti Cast sÚrie jsou tyto mašinky i vhodnÚ na cesty. SkvělÚ a snadnÚ hranÝ.

NynÝ, zcela nově, lokomotivy z Mašinkova majÝ pohon na baterie! Wilson, Bastian, Koko, Timon, Max a Hanso. Tyto mašinky můžeš posouvat sám, ale takÚ je můžeš nechat jet. V kombinaci se sadou "motorizovanou" zažiješ spousty dobrodružstvÝ. Mašinky tě překvapÝ svou elegantnÝ jÝzdou. Hra může začÝt!

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: LC54175
• KompatibilnÝ s Cast produkty.
• Od 3 let.

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ!
NenÝ kompatibilnÝ s dřevěnřmi vláčkodráhami.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

TOMY Chuggington Strack Track - Lokomotiva Max (na baterie)
273 Kč