Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
TOMY Chuggington Strack Track - Lokomotiva Max (na baterie)

TOMY Chuggington Strack Track - Lokomotiva Max (na baterie)

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

273 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A140579

TOMY Chuggington Strack Track - Lokomotiva Max (na baterie)
Chuggington je zcela zvláštní místo vláčků, které jsou jedinečné. Mašinky umí myslet, mluvit a nepotřebují strojvůdce. V mašinkovém depu Chuggington, které se nachází uprostřed města, žijí různé druhy lokomotiv. Je tu dieslová, elektronická a parní lokomotiva, dále rychlovlak a nákladní vlak. Každá kolej v zemi Chuggington, nebo-li Mašinkově, vede právě sem. V depu se nachází nástupiště, dílna pro potřebné opravy, čerpací stanice, kruhové depo a místo ke cvičení mašinek.

Zažij akční jízdu s mašinkami Chuggington! Se všemi mašinkami této série z robustního kovu si děti mohou zahrát oblíbené scénky ze seriálu Chuggington. Posbírej všechny mašinky a užij si zábavu. Díky velikosti Cast série jsou tyto mašinky i vhodné na cesty. Skvělé a snadné hraní.

Nyní, zcela nově, lokomotivy z Mašinkova mají pohon na baterie! Wilson, Bastian, Koko, Timon, Max a Hanso. Tyto mašinky můžeš posouvat sám, ale také je můžeš nechat jet. V kombinaci se sadou "motorizovanou" zažiješ spousty dobrodružství. Mašinky tě překvapí svou elegantní jízdou. Hra může začít!

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: LC54175
• Kompatibilní s Cast produkty.
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
Není kompatibilní s dřevěnými vláčkodráhami.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

TOMY Chuggington Strack Track - Lokomotiva Max (na baterie)
273 Kč