Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
TOMY Chuggington Strack Track - Sada pro rozšíření železnice

TOMY Chuggington Strack Track - Sada pro rozšíření železnice

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 546 Kč
531 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A140602

TOMY Chuggington Strack Track - Sada pro rozšíření železnice
Díky tomuto rozšiřovacímu setu železnic mohou děti rozšířit svůj svět Chuggington do výšky i do šířky! Lokomotivy na baterie mohou na dvojitém stoupání vyjet vzhůru a tím vnést do hry Chuggington ještě více zábavy. Nedá se projet běžnou lokomotivou StackTrack. Speciálně vyvinuté dvojí zvedání zvyšuje výkon motoru. Tato sada je kompatibilní s jinými herními sadami StackTrack od Tomy (mimo dvojité vzestupné železnice). Více sad máš, víc si můžeš hrát a rozšířit tak svůj svět Chuggington!

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: LC54491
• Obsahuje: 2 dvojité sloupy, 2 malé sloupy, 1 nerovnou zatáčku doleva (stoupací), 1 nerovnou zatáčku doprava (stoupací), 3 rovné kolejnice (stoupací). Vhodné jen pro lokomotivy na baterie.
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

TOMY Chuggington Strack Track - Sada pro rozšíření železnice
MOC¹ 546 Kč
531 Kč