Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
TRÄUMELAND peřina LUNA 80x80 cm

TRÄUMELAND peřina LUNA 80x80 cm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • TRÄUMELAND peřina LUNA 135x100 cm

1.041 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A024168

TRÄUMELAND peřina LUNA 80x80 cm
TRÄUMELAND peřina LUNA
Träumeland dětská peřina LUNA vytvářÝ dokonalou klimatu v posteli. Tyto mikro jemnÚ přÝrodnÝ vlákna LYOCELL se vyrábějÝ ze dřeva prostřednictvÝm ekologickřch procesu. HlavnÝ vřhoda LYOCELL-u spočÝvá v tzv.. managmentu vlhkosti. Má vřrazně lepšÝ prodyšnost a dvakrát vyššÝ absorpci vodnÝ páry, což z něj dělá jedinečnÚ přÝrodnÝ vlákno.

LYOCELL se dá mřt, takže je ideálnÝ pro alergiky. Peřina je hned teplá, ale pokud je přebytek tepla, automaticky ho vypúšta.Vrchná látka vyrobená z mikro-lyocellu-jemnÚho satÚnu a tÝm mu poskytuje jedinečnou jemnost.
skládá z:
1 peřiny 80 x 80 cm (170g)

povlak: 100% micro - Lyocell, satÚn
Vřpln: 80% lyocell, 20% kapok

Příslušenství

Cena
456 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

TRÄUMELAND peřina LUNA 80x80 cm
1.041 Kč