TRÄUMELAND polštář LUNA 60x40 cm

TRÄUMELAND polštář LUNA 60x40 cm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 11 kusy k dispozici!

690 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A024170

TRÄUMELAND polštář LUNA 60x40 cm
TRÄUMELAND polstář LUNA
Träumeland dětský polštář LUNA vytváří dokonalou klimatu v posteli. Tyto mikro jemné přírodní vlákna LYOCELL se vyrábějí ze dřeva prostřednictvím ekologických procesu. Hlavní výhoda LYOCELL-u spočívá v tzv.. managmentu vlhkosti. Má výrazně lepší prodyšnost a dvakrát vyšší absorpci vodní páry, což z něj dělá jedinečné přírodní vlákno.

LYOCELL se dá mýt, takže je ideální pro alergiky. Peřina je hned teplá, ale pokud je přebytek tepla, automaticky ho vypúšťa.Vrchná látka vyrobená z mikro-lyocellu-jemného saténu a tím mu poskytuje jedinečnou jemnost.
skládá z:
1 polštář 60 x 40 cm (140g)

povlak: 100% micro - Lyocell, satén
Výplň: 80% lyocell, 20% kapok

Příslušenství

Cena
1.990 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

TRÄUMELAND polštář LUNA 60x40 cm
690 Kč