Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Sleva 10% na tento výrobek!
Více informací k našim VOP naleznete zde.
LCH2621

UERALINE Pás po císařském řezu

UERALINE Pás po císařském řezu

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 543 Kč
437 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 106 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A016938

UERALINE Pás po císařském řezu
Chrání, dává podporu a tiší

Po císařském řezu být lépe zaopatřena
Doporučeno porodními asistentkami a lékaři

---Dá se nosit přes oblečení i pod ním---

Pás po císařském řezu - multifunkční
Se 4 různými způsoby užití

(1) Pás - smysluplná podpůrná funkce
Patentovaný pás po císařském řezu je vyroben ze stabilního, ale přesto pružného Jersey vlákna. Navíc vytváří dva našité gumové pásky vyšší komfort při nošení např. při předklánění. Při těsném přiložení vzniká lehce podpůrný účinek na přetíženou břišní stěnu, aniž by se zatěžovalo pánevní dno.

(2) Štít - efektivní ochrana
Ca. 16 x 10 cm velká ochranná skořepina z velmi lehké umělé hmoty chrání citlivou jizvu po císařském řezu přes kopnutími miminkem nebo nechtěným bouchnutím. Velká, také psychologická úleva, která dovoluje větší blízkost při kojení.

(3) Polyesterová polštářek
Nejvyšší komfort při nošení
Díky vysokému komfortu při nošení a dobrému umístění je polyesterový polštářek také ideální pro ochranu jizvy přes škrábajícím prádlem.
Je kombinovatelný se všemi užitími. Společně s ochrannou skořepinou zajištuje nejlepší ochranu před kopnutími miminkem a nárazy při současně nejvyššímu komfortu při nošení. Ve spojení s polštářkem z třešnových pecek nebo gelovým polštářkem zmírnuje nebo prodlužuje jejich tepelné nebo chladivé působení.

(4) Polštářek z třešnových pecek
Pro aplikaci tepla
Po císařském řezu pocitují mnohé maminky kontrakce dělohy při kojení jako velmi nepříjemné. Po vytažení stehů tiší příjemné teplo třešnových pecek křeče a dokonce zahřívá nožičky miminka. Polštářek z třešnových jader je smysluplným pomocníkem na mnoho let, např. při menstruačních bolestech nebo problémech se zády.

(5) Teplý a studený obklad -
Ideální pro chlazení
Při problémech s hojením jizvy může po dohodě s lékařem chladící polštářek mírnit infekce a svědění. Polštářek z třešnových pecek a gelový polštářek jsou samozřejmě také vhodné pro ochlazení a ohřátí.

Materiál:
• Vnitřek polštářku s třešnovými peckami: 100% bavlna
• Vnitřek polštářku: 100% bavlna
• Výpln polštářku: 100% polyester
• Pás: 96% bavlna 4% elastan
• Pás: 72% polyester 28% guma

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

UERALINE Pás po císařském řezu
MOC¹ 543 Kč
437 Kč