Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
UERALINE Pás po cÝsařskÚm řezu

UERALINE Pás po cÝsařskÚm řezu

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 543 Kč
437 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 106 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A016938

UERALINE Pás po cÝsařskÚm řezu
ChránÝ, dává podporu a tišÝ

Po cÝsařskÚm řezu břt lÚpe zaopatřena
Doporučeno porodnÝmi asistentkami a lÚkaři

---Dá se nosit přes oblečenÝ i pod nÝm---

Pás po cÝsařskÚm řezu - multifunkčnÝ
Se 4 různřmi způsoby užitÝ

(1) Pás - smysluplná podpůrná funkce
Patentovanř pás po cÝsařskÚm řezu je vyroben ze stabilnÝho, ale přesto pružnÚho Jersey vlákna. NavÝc vytvářÝ dva našitÚ gumovÚ pásky vyššÝ komfort při nošenÝ např. při předkláněnÝ. Při těsnÚm přiloženÝ vzniká lehce podpůrnř účinek na přetÝženou břišnÝ stěnu, aniž by se zatěžovalo pánevnÝ dno.

(2) ŠtÝt - efektivnÝ ochrana
Ca. 16 x 10 cm velká ochranná skořepina z velmi lehkÚ umělÚ hmoty chránÝ citlivou jizvu po cÝsařskÚm řezu přes kopnutÝmi miminkem nebo nechtěnřm bouchnutÝm. Velká, takÚ psychologická úleva, která dovoluje většÝ blÝzkost při kojenÝ.

(3) Polyesterová polštářek
NejvyššÝ komfort při nošenÝ
DÝky vysokÚmu komfortu při nošenÝ a dobrÚmu umÝstěnÝ je polyesterovř polštářek takÚ ideálnÝ pro ochranu jizvy přes škrábajÝcÝm prádlem.
Je kombinovatelnř se všemi užitÝmi. Společně s ochrannou skořepinou zajištuje nejlepšÝ ochranu před kopnutÝmi miminkem a nárazy při současně nejvyššÝmu komfortu při nošenÝ. Ve spojenÝ s polštářkem z třešnovřch pecek nebo gelovřm polštářkem zmÝrnuje nebo prodlužuje jejich tepelnÚ nebo chladivÚ působenÝ.

(4) Polštářek z třešnovřch pecek
Pro aplikaci tepla
Po cÝsařskÚm řezu pocitujÝ mnohÚ maminky kontrakce dělohy při kojenÝ jako velmi nepřÝjemnÚ. Po vytaženÝ stehů tišÝ přÝjemnÚ teplo třešnovřch pecek křeče a dokonce zahřÝvá nožičky miminka. Polštářek z třešnovřch jader je smysluplnřm pomocnÝkem na mnoho let, např. při menstruačnÝch bolestech nebo problÚmech se zády.

(5) Teplř a studenř obklad -
IdeálnÝ pro chlazenÝ
Při problÚmech s hojenÝm jizvy může po dohodě s lÚkařem chladÝcÝ polštářek mÝrnit infekce a svěděnÝ. Polštářek z třešnovřch pecek a gelovř polštářek jsou samozřejmě takÚ vhodnÚ pro ochlazenÝ a ohřátÝ.

Materiál:
• Vnitřek polštářku s třešnovřmi peckami: 100% bavlna
• Vnitřek polštářku: 100% bavlna
• Vřpln polštářku: 100% polyester
• Pás: 96% bavlna 4% elastan
• Pás: 72% polyester 28% guma

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

UERALINE Pás po cÝsařskÚm řezu
MOC¹ 543 Kč
437 Kč