Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
UNDERCOVER Dárková sada 8 dílná - Mia and Me
Momentálně vyprodáno

UNDERCOVER Dárková sada 8 dílná - Mia and Me

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
273 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A158104

UNDERCOVER Dárková sada 8 dílná - Mia and Me
Díky této skvělé dárkové sadě od Undercover uteče čas ve škole hned rychleji. Pořiď si také nyní tento skvělý dárkový set. V sadě je obyčejná tužka, gelová fixa, papírový klips, ořezávátko, guma ve tvaru rtěnky, skládací pravítko se zrcátkem, fashion pouzdro, poznámkový blok.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: MMKO2230
• Obsah: obyčejná tužka, gelová fixa, papírový klips, ořezávátko, guma ve tvaru rtěnky, skládací pravítko se zrcátkem, fashion pouzdro, poznámkový blok
• Věk: od 5 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.