Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Vláčkodráha s lokomotivou na baterie BRIO - důl

Vláčkodráha s lokomotivou na baterie BRIO - důl

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.527 Kč
1.165 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 362 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A058660

Vláčkodráha s lokomotivou na baterie BRIO - důl
Vláčkodráha s lokomotivou na baterie - důl
Číslo výrobku: 33167

Tady je tolik práce. V těžebním dolu je uloženo uhlí, které musí být naloženo na vlak a převeženo k nákladnímu vozu. Ten doveze uhlí do města, kde je potřeba. Vlak se dostane do města přes horu nebo tunelem. Dráha ve tvaru osmičky k těžbě v dolu obsahuje lokomotivu na baterie, magnetický jeřáb a tunel v hoře. Hodnotné balení v praktické krabici na uschování s příslušenstvím obsahuje 31 dílů. Rozměry: 450 x 1000 mm. Upozornění! Tato hračka obsahuje magnety nebo magnetické části. Magnety, které se v lidském těle vzájemně přitahují, nebo přitahují předměty z kovu, mohou vézt k těžkým nebo smrtelným zraněním. Navštivte lékaře, když dítě spolkne nebo vdechne magnety. Upozornění! Hračka není vhodná pro děti do 36 měsíců.

S lokomotivou na baterie a mnohým příslušenstvím.
Potřebná je 1 baterie AAA 1,5V (není součástí).


Kombinovatelná se všemi vlaky BRIO a dřevěnými kolejemi BRIO.

Upozornění! Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Vláčkodráha s lokomotivou na baterie BRIO - důl
MOC¹ 1.527 Kč
1.165 Kč