Výplň do ohrádky GEUTHER Octo-Parc (2228lb 132)

Výplň do ohrádky GEUTHER Octo-Parc (2228lb 132)

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Geuther Polstrování do ohrádky Octo-Parc motýlci
  • GEUTHER Výplň do ohrádky Octo-Parc, 8boká  109 Ovečka

MOC¹ 1.782 Kč
1.332 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 450 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A087411

Výplň do ohrádky GEUTHER Octo-Parc (2228lb 132)
Výplň do ohrádky GEUTHER

---Značková kvalita od Geuther---

Výplň je optimální doplnění ohrádky od Geuther. Výplň je měkounká a má hezký design. Integrovaný límec navíc zabrání bolestným nárazům proti tyčkám ohrádky. Není pochyb, že se bude dítě v ohrádce díky výplni cítit bezpečně.

Hodí se pro ohrádky Octo-Parc (osmirohé) 113 x 113 cm.

Ohrádka NENÖ součástí dodávky!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


Výplň do ohrádky GEUTHER Octo-Parc (2228lb 132)
MOC¹ 1.782 Kč
1.332 Kč