Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
WONDERWORLD® - Kuličková dráha TrixTrack klapací dráhaWW-7002
Momentálně vyprodáno

WONDERWORLD® - Kuličková dráha TrixTrack klapací dráhaWW-7002

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
1.282 Kč
971 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 311 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A170680

WONDERWORLD® - Kuličková dráha TrixTrack klapací dráhaWW-7002
Dráhy Trixtrack nabízí spoustu kreativních nápadů. Díky spojení kostek je výstavba velmi snadná... a vzniknou stabilní kuličkové dráhy. Speciální kostky jsou vyrobeny z umělé hmoty s recyklovatelnými pilinami. Spolu s dřevem kaučukových stromů tvoří perfektní spojení ze zábavy při hře, stability a ochrany životního prostředí.

Díky systému nasazovacích spojů se dá snadno hrát. Současně slouží stabilizaci hrací sady. Součástí je dvoucestný Flipper, se kterým se d kulička vystřelit nalevo nebo napravo. Všechny výrobky z kolekce Wonder Trix se hodí k sobě. Zajistí větší zábavu při hře.

Podrobnosti:
 • Űíslo výrobku výrobce: WW-7002
 • Rozměry: 49 × 26 × 20,5 cm
 • Obsahuje 4 kuličky
  Věk: od 3 let.

  Upozornění!
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje spolknutelné dílky. Nebezpečí udušení!
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.